אודות

ברסיס פסטנרס בע"מ – פרופיל חברה

חברת ברסיס פסטנרס בע"מ נמנית עם החברות המובילות בישראל בתחום הייבוא, הייצוא וההפצה של קשיחים וגופי קירור לשוק האלקטרוניקה והתעשייה בכלל, והיא מתמחה בתחום מוצרי ה"פסטנרס" – ברגים, אומים, דסקיות, פינים ואחרים – בפרט.

קו המוצרים של ברסיס פסטנרס בע"מ מציע פתרונות למגוון רחב של תעשיות כגון תעשיית האלקטרוניקה, הייטק ותעשיות ביטחוניות, עץ ונגרות, תעשיות בניין, תעשיות מסורתיות, בתי מסחר ואחרים.

החברה נהנית משיתופי פעולה עם היצרנים המובילים בעולם בתחום הפסטנרס והיא גאה להיות המייצגת הבלעדית של החברות: Skiffy LTD, RAF Electronic Hardware, Moss Plastics

מאז הקמתה של ברסיס פסטנרס בע"מ בשנת 1995

שמה לה החברה למטרה להיות החברה המובילה בתחומה, והיא רכשה לעצמה מוניטין של חברה דינמית ושאפתנית, המעודכנת בטכנולוגיות החדישות והמתקדמות ביותר בעולם. לצוות העובדים האדיב שלה ניסיון של למעלה מ-16 שנים בתחום ולכולם ידע מקצועי, גלובלי ומעודכן בכל עת.

כניסה למשרדי החברה

היתרון הבולט שלנו טמון בפתרונות הטכניים המתוחכמים שיש באפשרותנו להציע, החורגים מהמוצרים הסטנדרטיים המצויים בשוק.

אצלנו תוכל למצוא מפרטים טכניים ושרטוטים מקצועיים לכל מוצר ומוצר, וכן התחייבות שלנו לספק מוצרים איכותיים ונגישים שיחסכו לך זמן יקר ועבודה מיותרת.

גם אם לא תמצאו אצלנו את מה שאתם מחפשים – אנחנו מתחייבים להעניק לכם יחס אישי ולמצוא לכם מוצר או פתרון יצירתי תוך זמן קצר!

כתובתנו – סעדיה גאון – 19 תל-אביב 67135  ק.קרקע
טלפון – 03-6500210
פקס – 03-6500212
דואר אלקטרוני – sales@barsys.co.il
אתר החברה – www.barsys.co.il

מחסן לוגיסטי של החברה

קצת נתונים עלינו:

+
לקוחות מרוצים
ממוצע חבילות למוצר
+
שנות נסיון
+
כוסות קפה שחור ביום