אודות חברת ברסיס

חברת ברסיס הינה מהחברות המובילות בישראל בתחום הקשיחים הברגים ומוצרי העיגון. מאז הקמתה בשנת 1995 ברסיס רכשה לעצמה מוניטין של חברה מהימנה, שאפתנית וחדשנית.

לברסיס קו מוצרים המציעים פתרונות חדשניים לתעשיות רבות הכוללות את תעשיית האלקטרוניקה, תעשיית ההיטק והאבטחה, תעשיית העץ והנגרות, ענף הבניין והקונסטרוקציה ולענף השינוע והמיסוב. ברסיס מחזיקה במלאי מגוון רחב של מוצרים בתחום הברגים, הקשיחים, עיגון מכני וכימי, מיסוב ושינוע ועוד. החברה נהנית משיתוף פעולה עם היצרניות מהמובילות בעולם.

לאור הצלחתה בתחום הקשיחים והברגים החלה החברה לכוון ולהתרחב לשווקים נוספים ענף הבניין והקונסטרוקציה וענף השינוע והמיסוב והציבה לעצמה מטרה להיות החברה המובילה גם בענפים אלה.

לענף הקונסטרוקציה והבנייה חברת ברסיס מספקת עוגנים מכאניים ועוגנים כימיים עם תקן אירופאי ETA למגוון רחב של פתרונות שמיובאים מהיצרן Rawlplug מהמובילים בעולם בתחום ובנוסף מוצרים משלימים מיצרנים אחרים בעולם.

לענף המיסוב והשינוע ברסיס מייבאת מיסבים, בתי מיסב, רצועות וגלגלי רצועה, שרשראות הנעה וגלגלי שרשרת, אטמי שמן, טבעות סגר ומוצרים נוספים מתחום זה.

היכולת שלנו לספק ללקוחותינו פתרונות טכניים יוצאי דופן שמתעלים על המוצרים הסטנדרטיים המוצרים בשוק היא היתרון הגדול שלנו כחברה. אנו בברסיס שמים לרגלנו את המטרה למצוא או לייצר פתרון חדש חלופי עבור צורכי לקוחותינו, אף אם המוצר המבוקש אינו נמנה בסל מוצרינו.

 

לחברתנו מחסן לוגיסטי ממוחשב בחולון עם מלאי זמין לאספקה מידית. לברור מלאי או לכל שאלה או פניה ניתן לפנות למחלקת שירות ומכירה.

X